[

Pitas Pistonas o likusi „SiriusXM Big Ten Radio“ komanda kiekvieną koledžo futbolo sezono savaitę pristatys „Power Rankings“. Peržiūrėkite jo 12-osios savaitės „Power Ranking“ ir pradėkite klausytis „SiriusXM Big Ten Radio“ (372 kanalas) naudodami „SiriusXM“ programą dabar.

Štai kaip „SXM Big Ten Radio“ komanda balsavo už šios savaitės „Power Rankings“ leidimą po 2022 m. sezono 12 savaitės.

1. OHIO VALSTYBĖ

CJ Stroudas ir Ohajo valstija to laukė metus. Dallanas Haydenas šeštadienį pelnė tris smūgius antroje vietoje esančios Ohajo valstijos komandos 43:30 pergalės prieš Merilandą antroje pusėje. „Buckeyes“ ir trečias Mičigano klubas įveikė paskutines kliūtis, o dabar Ohajo valstija bandys atkeršyti už praėjusio sezono pralaimėjimą „Wolverines“ – pirmą kartą per dešimtmetį.

KITAS: Namai prieš Mičiganą šeštadienį

1. MIČIGANAS

Jake’as Moody’is atliko 35 jardų įvartį, likus devynioms sekundėms, šeštadienį įveikdamas Mičigano valstijos trečiąją vietą 19:17 pergalę prieš Ilinojaus valstiją. „Wolverines“ (11:0, 8:0 „Didysis dešimtukas“, 3 CFP) didžiąją dalį antrojo kėlinio žaidė be žvaigždės gynėjo Blake’o Corumo, kuris suspaudė kairįjį kelį po to, kai buvo įveiktas prieš pat kėlinį.

KITAS: Ohajo valstijoje šeštadienį

1. PENN STATE

Seanas Cliffordas paleido kamuoliuką ir metė dar vieną, o 11-as Penn State du kartus pelnė įvartį po kamuolio ir vieną kartą įmušdamas Rutgers šeštadienį 55:10. Pirmakursis Nickas Singletonas pelnė įvartį po 100 jardų atmušimo, Kobe Kingas galutinai išvedė Penn State komandą 14 jardų grąžos kamuoliu, o Ji’Ayiras Brownas nubėgo 70 jardų dar vienu kamuoliu, kai Nittany Lions atidarė jį antruoju. pusė. . Cliffordas (17 iš 26, 157 jardai) metė 10 jardų TD perdavimą Tyleriui Warrenui ir pelnė įvartį per 14 jardų bėgimą, kai Nittany Lions įveikė Rutgersą (4:7, 1:7) 16-ą kartą iš eilės.

KITAS: Namai prieš Mičigano valstiją šeštadienį

1. ILINOJAS

„Fighting Illini“ šeštadienį Ann Arbore 19:17 pralaimėjo Mičiganui.

KITAS: Šiaurės vakaruose šeštadienį

1. IOVA

Drew Stevensas, likus 28 sekundėms, atliko 21 jardo įvartį ir įvedė Ajovą prieš Minesotą šeštadienį 13:10 po to, kai „Hawkeyes“ privertė du kartus pavėluotai perimti Vakarų Didžiojo dešimtuko kontrolę. Aštuntą pergalę iš eilės prieš „Gophers“ Rosedale Floyd trofėjus. Jackas Campbellas suklydo ir sugalvojo perimti nukreiptą perdavimą, kad paskutinėmis minutėmis sutrukdytų Minesotos komandai Ajovos komandai (7:4, 5:3), kuri pasikartotų kaip diviziono čempionas ir sugrįžtų į rungtynes ​​dėl konferencijos titulo. kitą savaitę įveikęs Nebraską.

KITAS: „Home“ prieš „Nebraska“ penktadienį

1. purdue

Aidanas O’Connellas paskutinėse namų rungtynėse metė du kamuolius ir išlaikė „Purdue Boilermakers“ komandą „Big Ten West“ turnyre, šeštadienį 17:9 įveikęs „Northwestern“. Buvęs pasivaikščiojimas buvo 16 iš 25 ir 159 jardai, šešis kartus susisiekęs su vaikystės draugu Charlie Jonesu, 46 jardais ir rezultatu. „Purdue“ galėtų patekti į konferencijos čempionato rungtynes, jei laimėtų trečią savaitę iš eilės ir pralaimėtų Ajovai.

KITAS: šeštadienį Indianoje

7. MERILANDIJA

Šeštadienį „Terrapins“ namuose pralaimėjo Ohajo valstijai 43:30.

KITAS: Namai prieš Rutgers šeštadienį

8. MINESOTA

Šeštadienį „Golden Gophers“ pralaimėjo Ajovai 13:10.

KITAS: Viskonsine šeštadienį

9. VISKONSINIS

Grahamas Mertzas įmušė gudrų 2 jardų gynėjo perdavimą, likus 35 sekundėms, kad Viskonsino komanda sugrįžtų iš 11 taškų deficito ketvirtajame kėlinyje, o „Badgers“ šeštadienį 15:14 įveikė Nebraską ir iškovojo devintą pergalę iš eilės. Viskonsinas 21-uosius metus iš eilės tapo tinkamas dalyvauti taurėje ir atsiėmė Laisvės trofėjų, kuris nugalėtojui įteikiamas nuo 2014 m.

KITAS: Namai prieš Minesotą šeštadienį

1. MICHIGANO VALSTYBĖ

Šeštadienį „Spartan“ komanda per dvigubą pratęsimą 39:31 pralaimėjo Indianai.

KITAS: Penn State šeštadienį

1. INDIANA

Shaunas Shiversas atskriejo 115 jardų ir atliko du kamuolius, įskaitant 1 jardą per dvigubą pratęsimą, šeštadienį įveikdamas Indianos komandą į pergalę 39:31 prieš Mičigano valstiją. Indianos žaidėjas Jamesas Headas jaunesnysis per pratęsimą blokavo Beno Pattono 28 jardų įvartį, o Mičigano valstijos futbolininkas Michaelas Fletcheris blokavo Charleso Campbello 37 jardų smūgį ir paleido žaidimą į dvigubą pratęsimą.

KITAS: Home prieš Purdue šeštadienį