„SiriusXM Big Ten Radio’s Football Power Rankings“ – galutinis leidimas

[

Pitas Pistonas o likusi „SiriusXM Big Ten Radio“ komanda kiekvieną koledžo futbolo sezono savaitę pristatys „Power Rankings“. Peržiūrėkite savo galutinį 2022 m. sezono „Power Rankings“ žemiau ir pradėkite klausytis „SiriusXM Big Ten Radio“ (372 kanalas) naudodami „SiriusXM“ programą dabar.

Štai kaip SXM Big Ten radijo komanda balsavo už šios savaitės 2022 m. sezono finalinį „Power Rankings“ leidimą:

1. MIČIGANAS

J. J. McCarthy metė tris perdavimus ir bėgo į vartus, Donovanas Edwardsas ketvirtajame kėlinyje baigė rungtynes ​​dviem ilgais smūgiais, o 3-as Mičigano klubas šeštadienį 45:23 įveikė Ohajo valstijos 2-ąją vietą ir stulbinančiai lengvai parvertė „Buckeyes“ antrą sezoną iš eilės. „Wolverines“ ateinantį šeštadienį pateks į „Didžiojo dešimtuko“ čempionatą, tikėdamiesi antrą kartą iš eilės pasirodyti atkrintamosiose.

1. OHIO VALSTYBĖ

„Buckeyes“ reguliarųjį sezoną baigė 45:23 pralaimėdama Mičiganui

1. PENN STATE

Seanas Cliffordas metė keturis kamuolius, o 11-oje vietoje esanti Penn State gynyba vėlai įsitvirtino ir šeštadienį paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse 35:16 įveikė Michigan State. Įtemptasis Theo Johnsonas perdavė du kamuolius, Tyleris Warrenas ir gynėjas Nickas Singletonas – po vieną, o KeAndre’as Lambertas-Smithas metė kamuolį ir dar vieną ištraukė į Nittany Lions (10-2, 6-2 Big Ten, Nr. 11). PPC)

1. purdue

Aidanas O’Connellas metė du kamuolius, o Devinas Mockobee paleido dar vieną, kad padėtų “Purdue Boilermakers” iškovoti pirmąjį Didžiojo dešimtuko Vakarų diviziono titulą šeštadienį Indianoje 30:16. Kitą savaitgalį Indianapolyje „Boilermakers“ susikaus su 3-iuoju Mičigano klubu ir turės galimybę laimėti pirmą konferencijos titulą nuo 2000 m. Purdue taip pat laimėjo ketvirtą „Old Oaken Bucket“ per penkias rungtynes ​​ir pirmą kartą iš eilės aštuonias pergales nuo 1997 m.

1. MINESOTA

Athanas Kaliakmanis susijungė su Le’Meke’u Brockingtonu, kai 45 jardų kamuolio bėgyje liko 3:40, o Minesota vos atlaikė paskutinę minutę ir šeštadienį 23:16 įveikė Viskonsiną. Minesota (8-4, 5-4 Big Ten) išlaikė Paulo Bunyano „Axe“ valdymą, kuris atitenka šių kasmetinių rungtynių nugalėtojui. „Gophers“ taip pat pasižymėjo lygiosiomis dėl daugiausiai žaidžiamų futbolo taurės poskyrio varžybų: šie du „Big Ten“ priešai susitiko nuo 1890 m. rezultatu 62:62:8.

1. ILINOJAS

Saugus Sydney Brownas grįžo į kamuolį ir perėmė kamuolius, o Illinois nutraukė trijų pralaimėjimų seriją šeštadienį 41:3 įveikęs Northwestern. Brownas nubėgo 53 jardus iki smūgio po to, kai Šiaurės vakarų gynėjas Cole’as Freemanas sumušė kamuolį, o po to trečiajame kėlinyje perėmė 39 jardus.

7. MERILANDIJA

Taulia Tagovailoa atliko 342 jardus ir atliko prisilietimą, Romanas Hemby atmušė tris kamuolius, o Merilando gynyba leido atlikti tik du pirmuosius smūgius per pirmuosius 2 1/2 ketvirčius, kai šeštadienį 37:0 įveikė Rutgers. Jeshaunas Jonesas devynis kartus iškovojo 152 jardus ir pelnė įvartį. „Terrapins“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją ir užbaigė pirmąjį septynių pergalių reguliarųjį sezoną nuo 2014 m.

8. VISKONSINIS

Šeštadienį „Badgers“ pralaimėjo Minesotai 23:16.

9. NEBRASKA

Casey’us Thompsonas metė tris kamuolius, o Nebraska penktadienį išnaudojo Ajovos šansą iškovoti Vakarų diviziono Didžiojo dešimtuko titulą 24:17. Thompsonas pirmajame kėlinyje išmetė 87 ir 18 jardų perdavimus Treyui Palmeriui, o trečiajame kėlinyje – Marcusui Washingtonui, o Nebraska išsiveržė į priekį 24:0. Thompsonas atliko 20 iš 30 perdavimų ir 278 jardus. Palmeris devynis kartus priėmė 165 jardus.